Proč my?

KLÍČOVÉ BENEFITY

Zvýšení dostupnosti

Platforma nabízí automatickou prezentaci vašich zpravodajů ve formě webové stránky vhodné i pro mobilní zařízení. Samozřejmostí je SEO optimalizace pro zviditelnění stránek ve vyhledávačích, přehled návštěvnosti a propojení se sociálními sítěmi. Dále je možné vytvořit sazbu do podoby určené pro tisk. Pro každého vašeho čtenáře poskytne to pravé. Ať už si rádi vychutnávají nezaměnitelné kouzlo tištěných zpravodajů nebo upřednostňují informace v internetové podobě.

Snížení nákladů

Jednotné prostředí poskytuje řadu nástrojů vedoucích k redukci času potřebného pro tvorbu zpravodajů, článků a událostí. Efektivitu práce dále zvyšuje možnost komunikace mezi uživateli a množství nástrojů ulehčujících práci s daty. Vysoká konfigurovatelnost umožňuje vyhovět vašim požadavkům a cenovým možnostem.

Zlepšení kvality výstupů

Intuitivní nastavení pravidel pro tvorbu zpravodajů, od psaní jednotlivých verzí až po vlastní uveřejnění. Konfigurace jazykových korektur, schvalovací systém redakční rady, kvalitní textový editor a nastavení formátů.

Spolehlivost

Zpravodaje365 je ověřená platforma používaná mnoha klienty a stovkami uživatelů. Časté zálohy dat a robustní server zajistí plynulý provoz bez výpadků.